Головна › МАТЕРIАЛИ › Прес-iнформ › 9

Сила — у єдності

"Демократична Україна" №15 (22806) 25.02.2003 р.

Що аксіома «Сила — у єдності» не застаріває, ще раз переконався, ставши свідком непересічної події — прийому до однієї з наймолодших громадських організацій України — Міжнародного комітету захисту прав людини великої групи членів Об'єднаного козацтва України на чолі з її провідником.


- А почалися ці об'єднуючі контакти, — розповідає Ігор Вадимович Данилов, генерал-полковник, голова правління цього комітету, — 2001 року, через деякий час після реєстрації нашої організації у Мінюсті. Наш комітет став співзасновником VII Міжнародного фестивалю телевізійних програм «Оксамитовий сезон» - це фактично частка міжнародної програми «Рік України в Росії» та «Рік Росії в Україні», початок останнього в цьому спискові заходу на старті нинішнього року дивилися мільйони телеглядачів у країнах-сусідах.

Та ми опікуємося не тільки участю в культурних програмах. Ось кілька тем, в розробці і реалізації котрих брали активну участь члени нашої організації: «Збереження генофонду землі», «Підготовка еліти всесвітньої спільноти», робота на міжнародних конференціях з прав людини в аспектах розробки нової моделі свідомості людства, «Програма оздоровлення, омолодження та продовження активного життя людини». Адреси проведення цих та ряду інших заходів — Європа, Азія, Сполучені Штати Америки.

Одні з важливіших подій минулого року — призначення уповноваженого представника нашого комітету Юлії Зборовської-Бек у Страсбурзі, створення під егідою комітету Міжнародного Рекомендаційного суду агенції «Медіа-Гарант» по захисту авторських прав, виграний нами тендер на показ чотирьох російських телеканалів по кабельній мережі України.

Ми раді, що до лав нашого комітету, у якому понад 60 мільйонів громадян, прийнято й Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй Кофі Аннана, котрому під час робочого візиту делегації ООН до Києва у червні 2002 року вручено почесну нагороду комітету «Заслужений захисник прав людини».

Чимало ділових контактів проведено Міжнародним комітетом захисту прав людини, розширенню зв'язків з країнами СНД, мета яких — зміцнення миру й взаєморозуміння між народами, захист прав і свобод громадян. Тут серед стратегічних напрямків — подальше зміцнення стосунків Росії і України, інших держав Співдружності, адже від наших загальних зусиль залежить пишне цвітіння того дерева дружби, плоди якого корисні всім, хто його плекає.

Серед організаційних назву й питання, якими опікуємося останнім часом, це, перш за все, відкриття комісаріатів комітету у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Одеській та інших областях, організація громадських приймалень, розробка і реалізація соціально-економічних програм. Це обмін досвідом з питань захисту прав людини, залучення правоза-хисних організацій при вирішенні судових позовів громадян, шефська допомога молодим родинам, дітям-сиротам, організація центрів психологічної адаптації для осіб, котрі повернулися з пенітенціарних закладів, створення жіночих осередків по організації захисту прав материнства і дитинства, активізація співпраці з комітетами Верховної Ради України.

Нині, сказав на закінчення І. Данилов, головною метою комітету є створення Організації безпеки співробітництва миру (ОБСМ) по прикладу Організації безпеки співробітництва Європи (ОБСЄ), а також організації Вищої генеральної президентської ради (ВГПР), у складі якої, вочевидь, будуть діючі президенти країн світу.

Олег ГУСЄВ, член Міжнародного комітету захисту прав людини 
Україна,                                                 Тел./факс: +380 44 289-8359
01033, м.Київ                                        E-mail: committee@ukr.net
вул.Володимирська, 93, офіс 9.
Тепловизор Ремонт СТО