Головна › МАТЕРIАЛИ › Прес-iнформ › 31

ЗНАК ПОШАНИ

Ні для кого не секрет, що ставлення Ради Європи до вітчизняних НУО набагато краще, ніж до української влади. На весняній сесій Парламентської Асамблеї Ради Європи це засвідчили її керівники, вступивши до української громадської організації.

Міжнародний комітет захисту прав людини – міжнародна громадська організація, центральна штаб-квартира якої розташована в Києві, по вул. Володимирській, а сам Комітет зареєстрований в Міністерстві юстиції України. У 2002 році її членом став Генеральний Секретар ООН Кофі Аннан, а сьогодні вона налічує 47 комісаріатів в різних країнах. Проте на сьогодні одним з першочергових її завдань залишається євро інтеграція України. Своїми враженнями від візиту до Страсбурга з нами поділився голова Міжнародного Комітету Ігор Данилов: "Для нашого Комітету, як і для України, безпрецедентною стала подія, коли на весняній сесії ПАРЕ до нашої організації вступив весь керівний склад Ради Європи та ПАРЕ – Генсек Ради Європи Вальтер Швиммер, Голова ПАРЕ Петер Шидер, Генсек ПАРЕ Бруно Халер, Комісар з прав людини Ради Європи Альваро Хиль-Роблес та Голова Європейського Суду в Страсбурзі Люциус Вільдхабер. Ми присвоїли їм звання Заслужений захисник прав людини та вручили кожному золотий знак пошани "Честь і гідність". Відповіддю на це стало бажання з боку керівників Ради Європи надати нашій організації статус консультаційної установи при Раді Європи. Зараз ми працюємо над підготовкою відповідних документів, адже ініціатива налагодження партнерських стосунків з Україною з боку Ради Європи не повинна залишитись без відповіді."

Хочеться вірити, що діяльність Міжнародного комітету захисту прав людини поверне українську владу обличчям до "третього сектору". Сьогодні можна з впевненістю сказати, що підтримка владою громадських організацій позитивно впливатиме на імідж нашої держави в очах ЄС, куди ми так прагнемо.

Ольга Федоровская 
Україна,                                                 Тел./факс: +380 44 289-8359
01033, м.Київ                                        E-mail: committee@ukr.net
вул.Володимирська, 93, офіс 9.
Тепловизор Ремонт СТО