Головна › МАТЕРIАЛИ › Прес-iнформ › 16

Добро має бути дієвим

"Закон і обов'язок" 2004 січень №5-6 (2667-2668)

АРСЕНУ Бухтєєву, засудженому з Шосткінської виправної колонії №66 Сумської області, відбувати покарання ще довгі роки. Маму не бачив довго — не може Тамара Валентинівна через інвалідність приїхати на побачення із сином з Києва. Про скруту прикутої до ліжка жінки дізналися у Міжнародному комітеті захисту прав людини, адже Н. Новицька, член комітету, допомагає матерям засуджених у важких для них життєвих ситуаціях. Ніну Юріївну називають "мамочкою" засуджені, їхні батьки, у Комітеті. Ніна Юріївна опікується долею Т. В. Бухтєєвої. А нещодавно завітала до неї знову. І не сама — з головою Комітету І. Даниловим. Та й не з порожніми руками приїхали гості: зібрали потрібні речі — теплий одяг, матрац, привезли жінці інвалідний візок. Тепер Тамара Валентинівна вже не така безпомічна. А крім того, шановні гості пообіцяли, що навесні, коли легшою буде дорога, вони допоможуть здійснитися заповітним мріям матері і сина — побачитися. За сприяння Комітету, і вже на візку Тамара Валентинівна зможе приїхати до колонії. Завдяки небайдужим людям і мрії можуть стати реальністю.

"Не втрачати часу, бо час — це частина життя". Ці слова східного мудреця повною мірою можна віднести до діяльності Міжнародного комітету захисту прав людини, про який уже писала наша газета.

Члени Комітету дійсно не втрачають часу, вони його цінують, його у них мало, не вистачає на усі гарні справи, що їх вони здійснюють. Частина справ Комітету — благодійність, реалізація постійної програми з надання матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення. До таких належать інваліди, самотні люди похилого віку, якими й опікуються представники організації, керованої І. Даниловим.

Соціальну й гуманітарну допомогу спрямовує Комітет і на осіб, дотичних до кримінально-виконавчої системи: засуджених, їхніх рідних. Допомагають налагоджувати розірвані соціальні зв'язки, підтримують матеріально тих, хто цього вкрай потребує.

Л. ГАЦЕНКО 
Україна,                                                 Тел./факс: +380 44 289-8359
01033, м.Київ                                        E-mail: committee@ukr.net
вул.Володимирська, 93, офіс 9.
Тепловизор Ремонт СТО