Головна › МАТЕРIАЛИ › Прес-iнформ › 1

Що міцніше суд, то міцніша держава

"Хрещатик"

У неділю святкували День працівників суду. Саме 15 грудня 1992 року Верховна Рада України ухвалила Закон "Про статус суддів". Служителів Феміди привітав Президент України Леонід Кучма. Він зазначив, що за роки незалежності багато що зроблено для зміцнення судової системи. Саме від неї залежить ефективне функціонування всього державного механізму. Через реформування судового устрою має бути створено ефективну систему, здатну надійно захищати права і свободи громадян. Законодавством України створено й особливі суди — військові. Вони пильнують дотримання законів у Збройних Силах України, Службі безпеки, прикордонних та внутрішніх військах. Нині правовики формують військові палати у касаційному та апеляційному суднах. У переддень професійного свята голова Державної судової адміністрації України Володимир Карабань від Міжнародного комітету захисту прав людини отримав золоту зірку " Честь та гідність". Раніше цієї відзнаки були удостоєні Генсек ООН Кофі Ан-нан, президент Росії Володимир Путін.
Вітали служителів Феміди зі святом й у столичній мерії. Позавчора тринадцять щасливчиків отримали від Київського міського голови Олександра Омельченка ордери на нові квартири, шестеро — "Знак пошани" і ще 33 — Подяки та почесні грамоти.

Одна з нагороджених — Ольга Рибак, заступник голови Солом'янського районного суду, каже, що працюється їм непросто: не вистачає техніки, доводиться тулитися у крихітних кімнатках...

Ірина ТИРАН 
Україна,                                                 Тел./факс: +380 44 289-8359
01033, м.Київ                                        E-mail: committee@ukr.net
вул.Володимирська, 93, офіс 9.
Тепловизор Ремонт СТО