Головна › ПРО КОМIТЕТ › Хто мы

Хто ми

    Міжнародний комітет захисту прав людини міжнародна громадська організація  , що об єднає громадян України, інших країн та осіб без громадянства для спільної реалізації основних завдань, передбачених Статусом організації.

    Міжнародний комітет захисту прав людини діє на засадах рівноправності всіх його членів, самоврядування, законності та відкритості.

    Міжнародний комітет захисту прав людини має право поширення своєї діяльності  на території України  та інших країн , де існують його офіційні осередки.

    Міжнародний комітет захисту прав людини має центральний керівний орган – Правління(м. Київ), якому підпорядковується всі осередки в Україні та інших країнах.

    Міжнародний комітет захисту прав людини визначає стратегічним напрямком своєї діяльності об єднання зусиль для сприяння захисту невід ємних та конституційних прав
людини ,яка переслідується за політичними , расовими , релігійними або іншими мотивами, та захист спільних інтересів членів комітету.

   Міжнародний комітет захисту прав людини стверджує, що свободи і права людини є невідчужуваними та непорушними  і належать людині від народження.

 
Україна,                                                 Тел./факс: +380 44 289-8359
01033, м.Київ                                        E-mail: committee@ukr.net
вул.Володимирська, 93, офіс 9.
Тепловизор Ремонт СТО