Головна › ПРО КОМIТЕТ

ПРО КОМІТЕТ

Міжнародна громадська організація (МГО) “Міжнародний Комітет захисту прав людини”, зареєстрований  в Україні Міністерством юстиції за №1674 від 30.8.2001р. Наш Комітет має представництва в усіх областях України об‘єднуючи 1,157 тис. людей. Комітет об′єднав 228 неурядових організації в Україні, .має 47 представництв – комісаріати у іноземних державах: Росії, США, Англії, Австрії, Чехії, Індії та інших. Штаб квартира Комітету знаходиться в Україні, у м. Києві за адресою вул. Володимирська, 93.

Наш Комітет має тверді наміри та можливості здійснювати ефективні інформаційні програми шляхом публікації бюлетенів, брошур та інформаційних листків, організації конференцій, семінарів та круглих столів та залучення до співробітництва засобів масової інформації. Комітет не ставить за мету отримання прибутку. З цією метою Комітет:

Взаємодіє з органами виконавчої та законодавчої влади у питаннях захисту прав людини;
Вносить в установленому порядку пропозиції щодо поліпшення роботи виконавчих та законодавчих органів влади, сприяє роботі громадських, релігійних організацій, благодійних фондів та окремих громадян;
Проводить через засоби масової інформації роз'яснювальну роботу з проблем загальної Декларації прав людини;
Активно працює з молоддю в освітньо-виховному напрямку, здійснює соціально – реабілітаційну програму з військовослужбовцями запасу та мало захищеними верствами населення, багатодітними сім′ями, інвалідами, сприяє гуманізації умов утримання підлітків і дорослих у місцях, призначених для виконання покарань, та поверненню суспільству повноцінних громадян;
Бере участь в багатьох всесвітніх форумах і зустрічах з прав людини.
До сфери  інтересів приоритетних напрямків роботи Комітету належить можливість розробки сумісних робочих проектів з міжнародними організаціями у різних регіонах Європи, Америки, Азії, Африки та Австралії.

Комітет також буде докладати зусиль для об'єднання приватної ініціативи і суспільного блага, що сприяло б об'єднанню підприємництва і ринкових підходів з відповідальністю за рішення соціальних і екологічних проблем.

Комітет провів шість форумів “Правозахист і Влада” в Києві. Активно співпрацює з Уповноваженим з прав людини Верховної Ради України Н.Карпачовою та постійно проводить разом з Уповноваженим з прав людини Верховної Ради України спільні заходи та програми щодо прав і свободи людини.

Міжнародний комітет захисту прав людини у 2004 році став дійсним членом президії Європейського Форуму Миру у Берліні, в який входить 47 країн і бере участь у міжнародних конференціях цього форуму у різних країнах світу.Також Комітет приймає активну участь у Міжнародному Трибуналі по військовим злочинам і військовим злочинцям (Турція).
Комітет прийняв участь в організації та підготовці фільму щодо подолань наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під назвою. “Чорнобильська біда”. Також прийняв участь в організації фотовиставок щодо ходу ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Фільм та фотографії були розміщені в залі Ради Європи під час проведення сесій Парламентської Асамблеї Ради Європи в присутності керівників МКЗПЛ. Також мали зустріч з Генеральним Секретарем Ради Європи Вальтером Швиммером, з Президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи Петером Шидером, з Генеральним Секретарем Парламентської Асамблеї Ради Європи Бруно Халером, з Комісаром с прав людини Ради Європи Альваро Хиль-Роблесом та з  Головою Європейського Суду Люциусом Вальд-Хабером.
З 21 грудня 2004 року по 9 січня 2005 року Міжнародний комітет захисту прав людини брав участь у проведенні у Нью-Йорку, у приміщенні ООН, святкової театральної вистави “Українське Різдво в Америці”.На виставу в ООН, окрім широкої американської і української громадськості були запрошені дипломати з усіх країн світу, духовенство, конгресмени, сенатори, інтернаціональна преса, радіо і телебачення. Вистави пройшли у Нью-Йорку, Вашингтоні, Філадельфії. 
Україна,                                                 Тел./факс: +380 44 289-8359
01033, м.Київ                                        E-mail: committee@ukr.net
вул.Володимирська, 93, офіс 9.
Тепловизор Ремонт СТО